Gönderen Konu: LG MODELLER İÇİN TAMİR,ONARIM VİDEO VE YAZILIM DOSYALARI  (Okunma sayısı 6608 defa)

Çevrimdışı Gürdal

• Genel Moderatör
  • Kıdemli Üye
  • Zalimler İçin Yaşasın Cehennem
    • hobidedektör
İlk olarak G3 modellerde ntc direncinin yükselmesinden dolayı reset attıran batarya onarım videosu umarım istifade edersiniz.

Zalimler İçin Yaşasın Cehennem

Çevrimdışı Gürdal

• Genel Moderatör
  • Kıdemli Üye
    • hobidedektör
Ynt: LG MODELLER İÇİN TAMİR,ONARIM VİDEO VE YAZILIM DOSYALARI
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2017, 12:52:31 »
LG-H815 G4  de eğer ekrana görüntünün geldiğini soluk olarak görüyorsanız led enerjisi gelmiyordur bunun için yapamanız gereken ekteki dosyayı indirip incelemenizdir.

http://s8.dosya.tc/server5/vux4dl/LG-H815_LCD_LED_ARIZA_ONARIMI.pptx.html
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2017, 12:55:30 Gönderen: Gürdal »

Çevrimdışı kripto55

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2017, 21:13:18 »
Degerli bilgi icin tesekkur ederim.

Çevrimdışı Gürdal

• Genel Moderatör
  • Kıdemli Üye
    • hobidedektör
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2017, 22:00:12 »
eyvallah ustam,kardeşler samsung da  not3 e kadar olan modellerde net destek olabilirim LG de GSM & TV de bilgi noktasında destek olmaya çalışırım.

Çevrimdışı muhtar

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2017, 12:41:41 »
gürdal usta lg oled tvler hakkında bilgi verebilir misiniz? Yada tavsiye edebileceniz bir tv var mı

Çevrimdışı tornado

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2017, 14:09:40 »
eyvallah ustam,kardeşler samsung da  not3 e kadar olan modellerde net destek olabilirim LG de GSM & TV de bilgi noktasında destek olmaya çalışırım.

S.a Gürdal usta. LG G2 32GB (D802) telefonu düşürdüm sabah ama bişey olmamıştı. Akşama şarjı azalınca %38 deyken taktım şarja 2 saat sonra hala aynı taktığım gibi şarj oluyor gözüküyor ama hala %38 deydi. Telefonu bi kapatıp açayım dedim. kapattım telefonu ama bidaha açılmadı. Şarja tekrar taktım şarj olma ışığı yanmıyor,telefonda zerre tepki yok. tüm tuş kombinasyonlarını denedim hiçbir tepki yok. bilgisayara bağlayıp açmaya çalıştım gene aynı hiç tepki yok. kapağı açıp baktım bataryada şişme falanda yok. bataryayı söküp tekrar takıp deneyeyim mi ? bana verebileceğiniz bir öneri yada bilgi varmı bu arıza hakkında?. telefon orjinal stock rom yüklü hiçbir root işlemi yapmadım aldığım gibi kullandım ek bilgi olarak vereyim dedim
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2017, 14:15:17 Gönderen: tornado »

Çevrimdışı tornado

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2017, 15:06:28 »

S.a Gürdal usta. LG G2 32GB (D802) telefonu düşürdüm sabah ama bişey olmamıştı. Akşama şarjı azalınca %38 deyken taktım şarja 2 saat sonra hala aynı taktığım gibi şarj oluyor gözüküyor ama hala %38 deydi. Telefonu bi kapatıp açayım dedim. kapattım telefonu ama bidaha açılmadı. Şarja tekrar taktım şarj olma ışığı yanmıyor,telefonda zerre tepki yok. tüm tuş kombinasyonlarını denedim hiçbir tepki yok. bilgisayara bağlayıp açmaya çalıştım gene aynı hiç tepki yok. kapağı açıp baktım bataryada şişme falanda yok. bataryayı söküp tekrar takıp deneyeyim mi ? bana verebileceğiniz bir öneri yada bilgi varmı bu arıza hakkında?. telefon orjinal stock rom yüklü hiçbir root işlemi yapmadım aldığım gibi kullandım ek bilgi olarak vereyim dedim

Usta cevabınızı bekleyemedim söktüm komple bataryayı ayırıp anakarttaki statik elektriği boşaltıp tekrar bağladım cihaz açıldı. hemen pcye bağladım içindekileri yedekleyip kapatacam sanırım yeni telefon alma zamanı geldi.

Çevrimdışı kripto55

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2018, 22:50:54 »
ustalar bende general mobil ...reeder servislerinde çalıştım elektronik teknisyni olarak bildiğim paylaşımları yaparım elimden geldiğince